Volg ons op facebook

Succesvolle opening van het NOCK 14 mei

Dit bericht is geplaatst op 23 mei 2016.
Succesvolle opening van het NOCK 14 mei

Op 14 mei is ons Natuur Ontdekking Centrum succesvol geopend door de Kindergemeenteraad. Tijdens één van hun vergaderingen besloten zij het centrum een mooi geldbedrag te schenken.

In ons centrum staat het ontdekken van de vier landschappen in en rondom Warmond centraal.  Ontdekken doe je bij ons centrum niet alleen binnen. Wij organiseren geregeld activiteiten, zodat je ook buiten deze landschappen van dichtbij kunt beleven.

Activiteiten tijdens de opening


Dit kon tijdens de opening al. Kinderen konden het slootwater onderzoeken, een wilgenhut bouwen en knutselen. Gidsen van het IVN leverden hun bijdrage door mensen rond te leiden over Koudenhoorn.

Houd vooral onze activiteiten agenda in de gaten!

sep. 17
Aankomende activiteit

Excursie met de Hylke Tromp naar Kaageiland / Laarzenpad wandeling GAAT HELAAS NIET DOOR!

Deze excursie is nieuw voor het NOCK; we zijn dus benieuwd hoe dit zal gaan! Wij hebben de route een keer voorgelopen en vonden het beslist de moeite waard. (Meer informatie omtrent Kaag eiland en het laarzenpad kun je vinden op www.kaagenbraassempromotie.nl) Uiteraard is het doorgaan van deze tocht afhankelijk van weer en wind, want de vaart heen en terug neemt minstens 2,5 uur in beslag, met daarbij nog een wandeling van ongeveer 1,5 uur… Vertrek vanaf de vaste ligplaats van de Hylke Tromp aan de Groote Sloot om 13. Lees verder

© Copyright Koudenhoorn Warmond - A Mister Hugo website