Volg ons op facebook

Lege statiegeldflessen, lever ze in en help het Natuur Ontdekkingscentrum Koudenhoorn!

Dit bericht is geplaatst op 31 januari 2016.
Lege statiegeldflessen, lever ze in en help het Natuur Ontdekkingscentrum Koudenhoorn!

Verzamel bij familie, vrienden, buren zoveel mogelijk lege flessen en lever ze in bij het  AH Warmond. Dit kun je bijvoorbeeld met de hele klas doen, met de voetbalclub of met de scoutingclub.

Wat staat nog op ons verlanglijstje?

Als we genoeg flessen hebben verzameld dan kunnen we mooie dingen kopen die jullie dan weer mogen gebruiken om de natuur te ontdekken op Koudenhoorn.Met de opbrengst willen wij graag lesmaterialen, schepnetjes en knutselmaterialen kopen. Helpen jullie ons net als de Albert Heijn Warmond mee?

Het is de bedoeling dat in het Natuur Ontdekkingcentrum Koudenhoorn meerdere keren per week vrijwilligers aanwezig zijn om activiteiten te organiseren. Hiervoor is wel geld nodig!

Wij stellen het daarom bijzonder op prijs als u uw statiegeld bon  doneert aan het Natuur Ontdekkingcentrum Koudenhoorn.

feb. 9
Aankomende activiteit

Winterwandeling met stamppot / VOORAANKONDIGING / ONDER VOORBEHOUD!

De winter laat de natuur vaak weer van een andere en vaak heel mooie kant zien. Het nog laagstaande zonnetje geeft het riet een gouden glans en de rijp zorgt voor een dun laagje ijs op bomen en planten. Vele smienten, krakeenden, kuifeenden en wintertalingen voelen zich in grote getalen thuis op het koude water van de Kagerplassen en in de polder worden grote groepen grauwe ganzen vergezeld door Canadese en kolganzen. De hazen maken zich op voor de paartijd en rennen en vliegen daarom door de weilanden. Kortom, een winterwandeling in de polder is een belevenis. Daarom organiseert het Natuur Ontdekking Centrum op zondag 9 februari in samenwerking met de boeren een winterwandeling. Hongerig door de tocht eten we vervolgens een winterstamppot …. winterwandeling-hemmeerpolder.jpg Deze tocht voor jong en oud begint om 15.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur en aansluitend is het stamppot eten tot ongeveer 18.00 uur. De kosten voor de wandeling bedragen .. euro en die voor de stamppot .. euro en kan je ter plekke voldoen. Aanmelden voor deze activiteit uitsluitend via ons e-mail adres info@koudenhoornontdekken.nl*

Lees verder

© Copyright Koudenhoorn Warmond - A Mister Hugo website