Volg ons op facebook

23 juni Vogel/Vaarexcursie met de Hylke Tromp

Dit bericht is geplaatst op 16 juni 2018.
23 juni Vogel/Vaarexcursie met de Hylke Tromp

23 juni organiseert NOCK een Vogel-/Vaarexcursie met de Hylke Tromp!

Heb je ooit op een (zeil) boot gezeten en het moment ervaren dat de motor uitgaat…? In de stilte die dan ontstaat hoor je een veelheid aan geluiden. Dit is de gedachte achter onze excursie van. We varen met de Hylke Tromp, een prachtig gerestaureerde historische Kagenaar van ongeveer 100 jaar oud ( www.hylketromp.nl). De route gaat langs de boorden van de polders in de hoop veel vogels te kunnen zien en vooral ook te horen.

Er is op de Hylke plaats voor 12 personen, dus geef je snel op info@koudenhoornontdekken.nl

We varen van 17.00 uur tot de schemering; de opstapplaats is de steiger bij het Paviljoen (achter het NOCK) op Koudenhoorn.

De kosten bedragen 8 euro pp.

sep. 17
Aankomende activiteit

Excursie met de Hylke Tromp naar Kaageiland / Laarzenpad wandeling GAAT HELAAS NIET DOOR!

Deze excursie is nieuw voor het NOCK; we zijn dus benieuwd hoe dit zal gaan! Wij hebben de route een keer voorgelopen en vonden het beslist de moeite waard. (Meer informatie omtrent Kaag eiland en het laarzenpad kun je vinden op www.kaagenbraassempromotie.nl) Uiteraard is het doorgaan van deze tocht afhankelijk van weer en wind, want de vaart heen en terug neemt minstens 2,5 uur in beslag, met daarbij nog een wandeling van ongeveer 1,5 uur… Vertrek vanaf de vaste ligplaats van de Hylke Tromp aan de Groote Sloot om 13. Lees verder

© Copyright Koudenhoorn Warmond - A Mister Hugo website