Volg ons op facebook

Zomeravond rondvaart Hylke Tromp

Midzomeravondexcursie Natuur Ontdekking Centrum.

De mooiste tijden om van de natuur te genieten liggen aan de randen van de dag, wanneer de grotedrukte of nog niet gestart of al weer voorbij is. Niets is dan ook mooier om op het water tijdens eenzwoele zomeravond te genieten van de verschillende landschappen, die tezamen Warmond tot zo’nunieke plekje maken in de het Hollandse plassengebied.Geniet van de zwaluwen, die het luchtruim kiezen om hun acrobatieke vliegkunsten te showenterwijl grauwe en canadese ganzen met hun jongen zoeken naar jong gras. Hogerop in het luchtruimzweven de buizerd en de kiekendief op de thermiek al speurend naar een hapje voor de nacht. Dekieviet en de scholekster prikken met hun lange snavels in het gras op zoek naar insecten. Kortom,de zomeravond levert zoveel natuurschoon op.

Om u te kunnen laten genieten van dit natuurschoon organiseert het Natuur Ontdekking Centrumop zaterdagavond 15 juni a.s van 19.30 uur- 22.00 uur een midzomeravond excursie inclusief eenbezoek aan de Eendenkooi van Warmond. Een historische plek, die door vrijwilligers nieuw leven isingeblazen, waardoor geschiedenis en natuur hier hand in hand gaan.Kosten voor deelname zijn 10 euro voor volwassenen en 4 euro voor kinderen. Inschrijven kan via dewebsite: info@koudenhoornontdekken.nl. Wij raden u aan dit zo snel mogelijk te doen omdat weeen grote belangstelling verwachten.

feb. 9
Aankomende activiteit

Winterwandeling met stamppot / VOORAANKONDIGING / ONDER VOORBEHOUD!

De winter laat de natuur vaak weer van een andere en vaak heel mooie kant zien. Het nog laagstaande zonnetje geeft het riet een gouden glans en de rijp zorgt voor een dun laagje ijs op bomen en planten. Vele smienten, krakeenden, kuifeenden en wintertalingen voelen zich in grote getalen thuis op het koude water van de Kagerplassen en in de polder worden grote groepen grauwe ganzen vergezeld door Canadese en kolganzen. De hazen maken zich op voor de paartijd en rennen en vliegen daarom door de weilanden. Kortom, een winterwandeling in de polder is een belevenis. Daarom organiseert het Natuur Ontdekking Centrum op zondag 9 februari in samenwerking met de boeren een winterwandeling. Hongerig door de tocht eten we vervolgens een winterstamppot …. winterwandeling-hemmeerpolder.jpg Deze tocht voor jong en oud begint om 15.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur en aansluitend is het stamppot eten tot ongeveer 18.00 uur. De kosten voor de wandeling bedragen .. euro en die voor de stamppot .. euro en kan je ter plekke voldoen. Aanmelden voor deze activiteit uitsluitend via ons e-mail adres info@koudenhoornontdekken.nl*

Lees verder

© Copyright Koudenhoorn Warmond - A Mister Hugo website